Vítejte na stránkách STK Rychnov nad Kněžnou

Vážení motoristé,

vítáme Vás na stránkách STK Rychnov nad Kněžnou 36.45, která Vám nabízejí své služby v oblasti provádění technických prohlídek, technických kontrol a měření emisí silničních motorových a jejich přípojných vozidel.

Provádíme především technické prohlídky pro osobní a užitková vozidla do 3500 kg, přípojná vozidla do 3500 kg a motocykly, tedy pro silniční motorová a přípojná vozidla kategorií L, M1, N1, O1 a O2. Stanice STK Ještětice dále provádí technické prohlídky traktorů a jejich přípojných vozidel, tedy zvláštních vozidel kategorií T, OT1, OT2, OT3 a OT4.

Stanice STK Rychnov se také zabývá prodejem ekologických plaket do nízkoemisních zón v Německu. Více informací o ekologických plaketách získáte na strankách DEKRA CZ a.s.

Technické kontroly a technické prohlídky před schválením technické způsobilosti vozidla v souvislosti s dovozem či přestavbou uvedených kategorií vozidel stejně jako evidenční kontroly jsou u nás samozřejmostí.

Naše stanice měření emisí, jenž jsou součástí areálu jednotlivých STK, Vám nabízí kontrolu emisních systémů a měření emisí benzínových i naftových motorů.

V nově otevřených stanicích technické kontroly a měření emisí naleznete příjemné prostředí s bezbariérovým přístupem a kvalifikovaný a vstřícný kolektiv techniků a mechaniků, jejichž cílem je především kvalitní provedení nabízených služeb a spokojenost zákazníků.

Věříme, že s poskytovanými službami budete spokojeni a těšíme se na Vaši návštěvu.

 


Způsob provádění technických prohlídek naleznete na www.stkinfo.cz.

Výtisk stránky
Powered by Dekra webengine
(c) 2011 DEKRA CZ, a.s.